اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : “بهمن بهرام پور” و “فرهاد توحیدی”، دو نویسنده و مترجم استان آذربایجان غربی در برنامه‌ای به مناسبت هفته کتاب در ارومیه تجلیل شدند.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی، ظهر امروز  ۲۶ آبان در مراسم تجلیل از دو نویسنده و مترجم استان، با اشاره به تلاش‌ها و حجم تولیدات بهمن بهرام‌پور و فرهاد توحیدی، از آنها به عنوان نویسندگان تاثیرگذار در توسعه فرهنگی و اجتماعی آذربایجان غربی نام برد.

حجت‌الاسلام ناصر خدایاری همچنین جسارت این دو نویسنده پُرکار را در قدرت خلاقیت، تصحیح و ویراستاری و داشتن شخصیت علمی فرهنگی، اجتماعی ستود.

او بیان کرد: نویسندگان برای سالم سازی جامعه و تولید مفاهیم و اندیشه‌های وارسته از روح، جان و مال خود مایه می‌گذارند و با وجود مشکلات فراوان در موضوع تولید و انتشار کتاب و از طرفی استقبال بسیار اندک مردم ایران از موضوع مطالعه یک کتاب در وظیفه خود ثابت قدم و کوشا هستند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: ما در نظر داریم در بیست و هشتمین دوره هفته کتاب که با شعار دانایی، مانایی از ۲۴ الی ۳۰ آبانماه در سراسر کشور درحال برگزاری است و در تمامی شهرستان‌های استان آذربایجان‌غربی، از فرهیختگان و نویسندگان بومی و محلی تجلیل داشته باشیم.

بهمن بهرام پور متولد سال ۱۳۲۹ شمسی بخش محمدیار شهرستان نقده و از نویسندگان و محققان و پژوهشگران عرصه اجتماعی در آذربایجان‌غربی است که تاکنون انتشار بیش از ۴۰ عنوان کتاب را در کارنامه فرهنگی خود دارد.

فرهاد توحیدی ساکن شهرستان ارومیه و از مترجمان پرتلاش عرصه اجتماعی است که تاکنون انتشار بیش از ۶۴ عنوان کتاب را در کارنامه فرهنگی خود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست