اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس واحد اندازه گیری و توزیع شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: مصرف گاز در استان طی روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه، با ۳۰ میلیون و ۳۵۰ هزار مترمکعب به بالاترین میزان خود رسید.

علی محمودی اظهار کرد: طی روز چهارشنبه میزان مصرف گاز استان به ۳۰ میلیون و ۳۵۰ هزار مترمکعب رسید و از این لحاظ به مرحله هشدار رسید.

او با بیان اینکه ۲۹ میلیون و ۹۶۰ هزار مترمکعب از مجموع گاز مصرفی روز چهارشنبه، مربوط به بخش خانگی بوده است، ادامه داد: بالاترین میزان مصرف کل سال گذشته، با ٢۴.۵ میلیون مترمکعب طی روز ششم بهمن ۹۹ رقم خورده بود.

رئیس واحد اندازه‌گیری و توزیع شرکت گاز آذربایجان‌غربی، همچنین با اعلام اینکه طی دیماه سال‌جاری، ۸۲۰ میلیون مترمکعب گاز در استان به مصرف رسیده است، گفت: این میزان نسبت به دیماه سال گذشته ۷ درصد افزایش داشته است.

او اضافه کرد: دیماه سال گذشته در مدت مورد اشاره در مجموع ۷۶۵ میلیون مترمکعب گاز به مصرف رسیده بود.

ورود ۲ موج پی درپی از سامانه بارشی از غرب کشور به آذربایجان‌غربی در هفته گذشته موجب بارش برف کم سابقه در بیشتر نقاط این استان شد، ارتفاع برف در برخی مناطق برف‌گیر استان به بیش از یک متر رسیده‌ است و با خروج سامانه های بارشی نیز دمای استان کاهش چشمگیری یافته است.

اشنویه با دمای منفی ۲۴ درجه سانتی گراد سردترین شهر استان در شبانه روز گذشته بوده است. شهرهای تکاب با ۲۲ ، میاندوآب با ۲۱ و نقده با ۱۹ درجه و مهاباد با ١٨ زیر صفر در رتبه های بعدی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست