اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور خواستار ایجاد زیرساخت های لازم برای فعال کردن بازارچه های مرزی و اشتغال مرزنشینان غرب کشور شد.

جلال محمودزاده در خصوص ارسال نامه‌ به رئیس‌جمهور به کردپرس بیان کرد: با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی و معیشتی به وجود آمده در چند سال اخیر در سطح کشور، علی الخصوص در مناطق مرزی و محروم غربی ایران که باعث رشد روزافزون پدیده کولبری شده، شایسته است بازارچه های مرزی ایجاد و فعال شوند.

او ادامه داد: بروز حوادث و اتفاقات تلخ که در اکثر اوقات موجب تحمیل صدمات جبران ناپذیر جانی به تعدادی از خانواده بیگناه کولبران شده، به هیچ عنوان زیبنده نظام و دولت محترم جمهوری اسلامی ایران نیست.

 محمودزاده تاکید کرد: اینجانب این موضوع مهم را بارها در جلسات مجلس و در حضور مسئولین عالیرتبه متذکر شده ام اما تاکنون نتیجه‌ای حاصل نشده و متاسفانه سالیانه شاهد داغدار شدن صدها خانواده و یتیم شدن صدها کودک بوده‌ایم.

 نماینده مجلس یازدهم خطاب به ریاست جمهوری تصریح کرد: خواهشمند است با توجه به اهمیت بسیار بالای موضوع دستور فرمایید ضمن صدور دستور اکید و سریع به منظور ایجاد زیرساخت‌های لازم برای فعال کردن بازارچه های مرزی و رونق اشتغال مرزنشینان تدابیر لازم اتخاذ شود.

او در پایان گفت: لازم است در هماهنگی با نهادهای ذیربط سیاسی امنیتی و نظامی از ادامه بروز اتفاقات تلخ و داغدار شدن خانواده‌های کولبران و مرزنشینان جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست