اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: افق طرح جامع شهر ارومیه ١۵ ساله تعیین شده و با توجه به افزایش محدوده شهر در طرح جامع، نیاز است شهرداری نسبت به نظارت و کنترل این محدوده‌ها اقدام کند تا مدیریت و کنترل یکپارچه اعمال شود.

سیدمحسن حمزه‌لو در چهارمین جلسه کارگروه زیربنایی،توسعه روستایی عشایری، شهری آمایش سرزمینی و محیط زیست استان اظهار کرد: مسئله‌محوری، زمینه‌گرایی، مشارکتی بودن و اتکا به ظرفیت‌ها و منابع توسعه شهر مبنای پیشبرد مطالعات تجدیدنظر طرح جامع شهر ارومیه است.

او با اعلام اینکه مساحت کل شهر ارومیه در طرح تفصیلی افق ١۴٠۵ برابر با ١١ هزار و ٢١٧ هکتار است، ادامه داد: تراکم ناخالص شهر ارومیه در طرح تفصیلی ٨٨ نفر و تراکم خالص شهری ۲۳۲ نفر در هکتار است.

حمزه‌لو تصریح کرد: مطالعات طرح جامع تجدید نظر شهر ارومیه با محوریت بر جمعیت، مساحت محدوده و حریم آن تحت عنوان سند میانکار طرح تجدید نظر شهر ارومیه که توسط مهندسی مشاور شهرسازی و معماری فنهاد تهیه شده بود با نظارت اداره کل راه و شهرسازی در چهارمین جله کارگروه زیربنایی استان مطرح شد.

مدیر کل راه و شهرسازی گفت: طرح جامع شهر جدید به منظور تأمین نیازهای مسکن در قالب الگوهای مختلف سکونت و همچنین تأمین خدمات عمومی مورد بازنگری قرار گرفته تا پاسخگو و تأمین‌کننده نیازهای روز جامعه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست