اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  فرماندار بوکان تاکید کرد: رسانه‌ها در نقد سازنده و دلسوزانه آزاد هستند و مسئولین شهرستان نباید به دنبال شکایت از رسانه‌ها باشند که شکایت از اصحاب رسانه مورد تایید ما و مجموعه دولت نیست.

به گزارش کردپرس، محمد امین‌زاده در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: همکاری اصحاب رسانه در بهبود مدیریت شهری و علی الخصوص در اطلاع‌رسانی، کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا در سطح شهرستان پررنگ و قابل تقدیر است.

او افزود: از مزیت‌ها و ظرفیت‌ها خوب شهرستان می‌توان به وجود افراد شاخص و نخبه، وضعیت جغرافیایی شهرستان، ظرفیت‌های خوب حوزه کشاورزی، دامداری، فرهنگ، صنعت و جاذبه‌های گردشگری نام برد.

فرماندار بوکان تاکید کرد: لازم است با برنامه‌ریزی، همگرایی و تغییر رویکردها از تمامی ظرفیت‌های شهرستان به نحو احسن در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان بهره گرفت.

امین زاده با اشاره به اینکه بوکان در بسیاری از بخش‌ها همچون حوزه تامین آب، سرانه فضای آموزشی، سرانه فضای ورزشی، گازرسانی به روستاها از میانگین‌های استانی پایین‌تر و دارای کمبودهای بی‌شماری است، گفت: می‌طلبد به دور از جناح‌بندی همه با هم برای اعتلا و پیشبرد بوکان گام برداریم.

او بیان کرد: از اصحاب رسانه شهرستان انتظار داریم در جهت منافع بوکان و کمک به توسعه آن، نقش‌آفرینی کنند. البته برگزاری مستمر و مداوم نشست با اصحاب رسانه شهرستان در دستور کار فرمانداری هم خواهد بود.

فرماندار اضافه کرد: رسانه‌ها در نقد سازنده و دلسوزانه آزاد هستند و مسئولین شهرستان نباید به دنبال شکایت از رسانه‌ها باشند که شکایت از اصحاب رسانه مورد تایید ما و مجموعه دولت نیست.

امین زاده در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: تمامی تلاش ما بایستی در جهت افزایش مشارکت مردم در انتخابات باشد. مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باعث افزایش اقتدار ملی، تغییر رویکرد کشورهای خارجی و کمک‌حال توسعه کشور خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست