اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار شمال استان که به میزبانی شهرستان خوی برگزار شد، اظهار کرد :رسانه ها در بیان حقایق و اطلاع رسانی به افکار عمومی عدالت را رعایت کنند و در بیان جهاد تبیین با تمام توان تلاش کنند.

علیرضا نوروزی افزود : کشور ایران اسلامی در حال حاضر توانسته در عرصه های مختلف سیاسی ،اقتصادی ،علمی و فرهنگی به پیشرفت های قابل توجهی دست یابند .

وی رسیدگی به مشکلات صنفی خبرنگاران را جزو اولویت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کردف گفت: خبر را باید به سمت خبر پژوهشی سوق داد و سلامت نفس خبرنگار را سرلوحه خود قرار دهیم.

رییس هیات مدیره خانه مطبوعات آذربایجان غربی نیز در این مراسم  با بیان اینکه عشق و ایمان دو عنصری است می توانند از یک فرد خبرنگار بسازند،

یوسف پیربداقی بر لزوم آموزش جامعه خبرنگاران تایید کرد و گفت : باید تلاش کنیم ظرفیت های ملی ،دینی ،فرهنگی و اقتصادی و تاریخی استان مان را به نحو احسن بیان و تشریح نماییم.

فرماندار خوی نیز اظهار کرد: خبرنگاران با انتقادهایشان را از مدیران ادارات افزایش دهند تا بتوانیم در راستای توسعه و پیشرفت شهر گام های اساسی برداریم .

ذبیح الله کاظمی بابیان اینکه در خوی نزدیک به ۲۰ هزار نفر مالباخته در شرکت های هرمی در فضای مجازی داریم، تصریح کرد: باید پاسخگوی مالباختگان باشیم.

فرماندار خوی ادامه داد : با تشکیل چندین جلسه شورای تامین بالاخره به مردم آگاهی های لازم را دادیم و وضعیت تحت کنترل است و سرشاخه ها این شرکت ها دستگیر شدند.

کاظمی نقش رسانه ها را در معرفی این سایت های کلاهبرداری مهم عنوان کردو گفت: سنگرداران اصلی مبارزه خبرنگاران هستند و اصحاب رسانه با کمترین امکانات بهتررین کارها را انجام می دهند.

او تاکید کرد : خبرنگاران در راستای انعکای مشکلات جامعه مردم و جامعه گام بردارند.

امام جمعه خوی نیز اظهار کرد: خبرنگاران در راستای بیان مشکلات و نیازمندی های جامعه قدم بردارند.

حجت الاسلام قاسم خانی تصریح کرد : خبرنگاران و رسانه ها در طول تاریخ تاثیر گذار بودند و نوعا با ارسال و انتشار اخبار مفید و واقعی در توسعه و پیشرفت جوامع نقش اساسی ایفا نموده اند.

در پایان مراسم از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست