اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

یکی از اهداف این محور تقویت معاش مرزنشینان بوده است، مصرانه از وزرای محترم می خواهم ضمن تقویت زیرساخت ها در مرز رازی شرایط قانونی تجارت مرزی را فراهم کنند و با ایجاد محدودیت های غیرقابل قبول نارضایتی مردم مرزنشین را فراهم نکنند.

آوای مرز :  نماینده خوی و چایپاره در مجلس گفت: اگر نهادهای مستقر در مرز از یک رویه مشخص پیروی کنند مرز رازی قابلیت ویژه خود را از دست داده و تبدیل به یک مرز ترددی عادی خواهد شد.

عادل نجف زاده در نشست علنی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جناب آقای خاندوزی و بذرپاش؛ پایانه قدرتمند رازی علیرغم ۲۴ ساعته شدن و تلاش شبانه روزی دولت جهت ترانزیتی کردن این محور به دلیل عدم وجود مدیریت یکپارچه  و تقسیم بین نهادهای مستقر موجب نارضایتی مردم مرزنشین شده است.

او افزود: یکی از اهداف این محور تقویت معاش مرزنشینان بوده است، مصرانه از وزرای محترم می خواهم ضمن تقویت زیرساخت ها در مرز رازی شرایط قانونی تجارت مرزی را فراهم کنند و با ایجاد محدودیت های غیرقابل قبول نارضایتی مردم مرزنشین را فراهم نکنند.

نماینده خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر نهادهای مستقر در مرز از یک رویه مشخص پیروی کنند مرز رازی قابلیت ویژه خود را از دست داده و تبدیل به یک مرز ترددی عادی خواهد شد.

 داو در تذکری به وزرای راه و شهرسازی و اقتصاد گفت: تقویت زیرساخت ها در مرز رازی و شرایط قانونی تجارت مرزی را فراهم کنید.

نجف زاده تاکید کرد: از وزیر اقتصاد درخواست دارم مشکلات مالیات کارت های پیله وری را یک بار برای همیشه حل کنند، دولت موظف به ارائه این کارت ها به مردم مرزنشین است. حتی به دلیل مالیات سنگین ظرفیت استفاده از این کارت ها را از دست داده اند، انتظار می رود این مسئله هرچه سریع تر در دستورکار دولت قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست