اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رییس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۸۱۹ هزار و ۵۱۷ دُز واکسن کرونا در استان تزریق شده که ۱۱۲ هزار دز آن مربوط به یک هفته گذشته است.

در پی اوج گیری پیک پنجم کرونا در آذربایجان غربی در یک هفته اخیر ٢٠۶ نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند و آمار مرگ و میر روزانه در برخی از روزهای هفته از ٣٠ نفر هم فراتر رفت. به نحوی ژگ در دوم شهریور ماه آمار جانباختگان کرونا در استان به ٣٧ نفر رسید.

در همین خصوص دکتر علی‌احمد آقاپور به ایرنا گفته است: تاکنون ۸۱۹ هزار و ۵۱۷ دُز واکسن کرونا در استان تزریق شده که ۱۱۲ هزار دز آن مربوط به یک هفته گذشته است.

او ادامه می دهد: این آمار روز به روز در حال افزایش بوده به طوری که در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰ هزار و ۱۰۶ نفر به این تعداد اضافه شده است.

به گفته دکتر آقاپور؛ طی یک هفته گذشته، متوسط روزانه واکسیناسیون صورت گرفته در آذربایجان غربی حدود ۱۶ هزار دز و بالاتر از میانگین مرداد و تیرماه بوده است.

رییس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی اظهار کرد: امیدواریم با تداوم این روند، تعداد بیشتری از مردم استان با سرعت بیشتر واکسینه شوند.

او گفت: تاکنون افراد متولد ۱۳۵۰ و پیش از آن، می توانند با ثبت نام در سامانه سلامت، واکسن خود را دریافت کنند که البته برخی اقشار نظیر رانندگان، خبرنگاران و معلمان نیز به صورت گروهی واکسینه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست