اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: مسئولان باید برای رفع مشکلات معیشتی و پرداخت به موقع حق و حقوق کارگران از هیچ تلاشی دریغ نکنند چراکه آنان در این برهه حساس شیوع ویروس کرونا لحظه‌ای از انجام وظایف خود کوتاهی نکردند.

سردار حبیب شهسواری در گفت‌وگو با  تسنیم  ضمن تبریک هفته کارگر اظهار داشت: کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و بی‌شک بخش عظیمی از آبادانی و پیشرفت‌های حاصل شده در کشورمان به برکت ایثار و مجاهدت این قشر زحمتکش است.

وی با اشاره به فرمایشات پیامبر اکرم (ص) افزود: حضرت محمد (ص) فرمودند، مزد کارگر را پیش از خشک شدن عرقش  بپردازید، بنابراین مسئولان به تاسی از فرمایشات پیامبر (ص) باید در اسرع وقت حتی قبل از خشک شدن عرق آنها حق و حقوق کارگران را پرداخت کنند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی تصریح کرد: همچنین مسئولان باید برای رفع مشکلات معیشتی و پرداخت به موقع حق و حقوق کارگران از هیچ تلاشی دریغ نکنند چراکه کارگران در این برهه حساس و شرایط دشوار بحران شیوع ویروس کرونا لحظه‌ای از انجام وظایف خود کوتاهی نکردند.

وی عنوان کرد: همچنین در دوران هشت دفاع مقدس خاطرات ماندگار و بی نظیری از قشر کارگری وجود دارد که در خصوص رشادت، شهادت و جانبازی آنان کتاب چاپ شده است.

شهسواری با بیان اینکه تکریم و احترام و حقوق کارگر باید اولویت کارفرمایان قرار بگیرد، عنوان کرد: یکی از دغدغه‌های امروز استان نبود کار برای کارگران است، کارگرانی که ساعت‌ها در پایانه‌های کارگری منتظر ایستاده و گاهی ظهر به صورت مایوس به خانه بازمی‌گردند که این مسائل یکی از بزرگترین مشکل برای استان به شمار می‌رود.

وی افزود: در حال حاضر در شرایط کنونی جامعه استکبار جهانی بزرگترین ظلم را در حق کشور کرده است و تحریم‌هایی را که در حق ایران کرده در حق هیچ کشوری اعمال نشده است که خوشبختانه مردم در مقابل این تحریم‌ها صبور و نجیب بودند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی عنوان کرد: کارگران پیش از کرونا وضعیت معیشتی و اقتصادی مناسبی نداشتند که با شیوع کرونا وضعیت معیشتی آنان سخت‌تر از گذشته شده است که در این راستا ۸۰۰ هزار بسته معیشتی در بین اقشار کم‌درآمد توزیع شد که متاسفانه گره‌گشای فقر مردم نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بی تردید کارگران سرپنجه‌های متصل به بازوان مدیریتی جامعه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست