اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان مشکل سیب استان را حل و چاره ای برای حل مشکلات صادرات سیب بیاندیشند.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه با بیان اینکه طبق گفته مسئولان جهاد کشاورزی استان پیش بینی شده بیش از یک میلیون تن سیب در استان برداشت شود، اظهار کرد: مسئولان مشکل سیب استان را حل و چاره‌ای برای حل مشکلات صادرات سیب بیاندیشند.

وی همچنین با اشاره به مشکل نان در استان عنوان کرد: مسئولان مشکل نان ارومیه را حل کنند، چرا که در توزیع، پخت، کیفیت و نظارت نان مشکلاتی وجود دارد بنابراین مسئولان مربوطه این مشکلات را حل کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دشمن با برهم زدن وحدت به فکر سوریه سازی در ایران است، اظهار کرد: تا وحدت در بین مسلمانان و ایران باشد حاکمیت و عزت با مسلمانان است.

حجت الاسلام قریشی با تاکید به اینکه دشمن با دروغ پردازی و تفرقه افکنی در تلاش برای ایجاد ناامنی است، یاد آور شد: اغتشاشات اخیر نشان داد دشمن چگونه با دروغگویی جامعه را متشنج کرد و عده‌ای خواص و برخی هنرمندان و ورزشکاران معروف با تأیید این دروغ افکنی ها در زمین دشمن بازی کردند.

امام جمعه ارومیه افزود: دشمن ادعا دارد در ایران آزادی بیان وجود ندارد اما خود هرکسی را که مخالف با نظرات و دیدگاه‌هایشان سخنی بگوید زندانی و مجازات می‌کنند.

وی ادامه داد: معیار ارتقای علمی اساتید دانشگاهی باید بجای دادن مقاله، حل مشکلات اجتماعی، اقتصادی جامعه باشد و اصل امتیاز حل مشکلات کشور باشد.

امام جمعه ارومیه ضمن تبریک هفته تربیت بدنی بر اهمیت موضوع ورزش تاکید کرد و گفت: مسئله تربیت بدنی یک مسئله مهم است و تربیت بدنی باید عمومی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست