اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر ارومیه گفت: مشاغل مزاحم خیابانهای ارومیه باید جابجا شوند.

مرتضی منافی در نشست هفتگی کمیسیون  خدمات شهری و محیط  زیست که با حضور اعضای کمیسیون ، معاون خدمات شهری و رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری در سال جدید و با محوریت سد معبر و مشاغل مزاحم تشکیل شد، گفت: با توجه به مشکلات سدمعبر که در شهر نمایان است و تاکیدات مکرر نماینده ولی فقیه در استان در خصوص سد معبر بالاخص سد معبر وانت بارها و مشاغل مزاحم و آلاینده در شهر درگیر هستیم به طور جد پیگیری و چاره اندیشی شود.

رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست عنوان کرد: اقداماتی در خصوص جمع آوری و ساماندهی مشاغل مزاحم به صورت ایجاد بازارهای روز و هفتگی تا حدی صورت گرفته ولی تا جایی که قابل لمس باشد، دیده نمی شود.

وی تصریح کرد: برای جلوگیری از تبعات احتمالی و حساسیت موضوع مقابله با سد معبر و دفاع از حق و حقوق شهروندان ، سد معبر شهرداری باید به جد با همکاری ارگانهای نظارتی و امنیتی نسبت جمع آوری و ساماندهی این صنوف مزاحم اقدام کند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه خاطر نشان کرد: متاسفانه همیشه در زمینه مقابله با سد معبر انگشت اتهام به سوی  مدیریت شهری بوده در حالی که بر اساس قانون رفع سد معبر نیازمند همکاری و همدلی سایر ارگان ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست