اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: استان آماده است تا واکسیناسیون بیش از ۳۸ هزار نفر از فرهنگیان را از روز شنبه به صورت مرحله بندی و مدرسه به مدرسه انجام دهد.

 مهین منافی در آیین اختتامیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: جهت انجام بهینه واکسیناسیون ۲ سالن ورزشی با تجهیزات فیزیکی در اختیار علوم پزشکی و کادر درمانی در این استان قرار داده شده است‌.

او با بیان اینکه تمامی نیروهای پیمانی، قراردادی ،سرباز معلمان، فرهنگیانی که در مرخصی هستند و فرهنگیان در بستر بیماری با مجوز پزشک معالج واکسن کرونا دریافت می‌کنند، ادامه داد: با تامین سلامت معلمان و فرهنگیان است که می‌توان به سوی برگزاری کلاسهای حضوری حرکت کرد.

منافی با بیان اینکه معلمان مدارس غیرانتفاعی و تمامی دانشجو معلمان نیز شامل واکسیناسیون می‌شوند بیان کرد: از مدیران مدارس استان درخواست می‌ شود تا اسامی تمامی نیروهای خود را در لیست واکسیناسیون بگنجانند.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با قدردانی از زحمات، دقت و توجه کادر و عوامل اجرایی برگزاری امتحانات نهایی، گفت: این استان در رعایت پروتکلهای بهداشتی نهایت تلاش خود را انجام داد تا این آزمونها در نهایت امنیت و سلامت برگزار شود.

او ادامه داد: مدیران و روسای مناطق ۲۴ گانه استان نسبت به جمع‌بندی چالشها و نقاط قوت و راهکارهای رفع مشکلات مناطق خود اقدام کنند تا کارشناسان و سایر مسوولان نیز از راهکارهای آنان در سرعت بخشی به رفع مشکلات در آینده بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست