اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس، در واکنش به حوادث تلخ جاده ای روزهای اخیر در محورهای مواصلاتی پیرانشهر گفت: متأسفانه علیرغم قول های متعدد مسئولین، روند کار اتوبان تمرچین به پیرانشهر و نقده بسیار کند و غیر قابل قبول است لذا مسئولان ارشد دولت و وزارت راه و شهرسازی باید جوابگوی مردم بخاطر این کم کاری‌ها باشند.

کمال حسین پوراظهار داشت: خبر تلخ مصیبت درگذشت هفت نفر از همشهریان و هموطنان عزیزمان در دو سانحه رانندگی در جاده های پیرانشهر و سردشت بار دیگر مردم استان و دو شهرستان را داغدار کرد.

حسین پور یادآور شد: بارها به مسئولان ارشد وزارت راه و شهرسازی متذکر شدەام که جاده‌های این دو شهرستان با توجه به وجود دروازه مرزی به کشور عراق بسیار نامناسب و حتی از حداقل های یک جاده مواصلاتی برخوردار نیستند و به جاده های مرگ مشهورند.

نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اینجانب به عنوان نماینده‌ی مردم شریف پیرانشهر و سردشت مکررا موضوع را به شخص وزیر یادآوری کرده‌ام که اگر کسانی را که در سوانح رانندگی در این راه های مواصلاتی فوت شده اند در اطراف همین جاده‌ها به خاک بسپاریم با نهایت تاسف قبرستانی به طول این جاده ها در مسیر این دو شهرستان خواهیم داشت.

او تصریح کرد: لذا به کرات این مهم را تذکر داده‌ام و در جلسات استانی و کشوری در این زمینه موضوع را طرح و به جد پیگیری کرده‌ام.

عضو کمیسیون مجلس اضافه کرد: البته اگر چه کارهایی صورت گرفته و پیمانکار مربوطه در حال فعالیت است اما متأسفانه علیرغم قول های متعدد مسئولین، روند کار بسیار کند است.

او اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید برای جاده های ناهموار این دو شهرستان فعالیتی آنچنانی و قابل چشمگیری علی رغم وجود سه پیمانکار صورت نگرفته است، لذا به تاکید انتظار دارم در فرصت باقیمانده و دولت جدید تدابیری لازم برای پیشگیری حوادث ناگواری از این قبیل اندیشیده شود و وعده‌ی تحقق بودجه لازم برای ساماندهی جاده های مواصلاتی دو شهرستان پیرانشهر و سردشت سریعا عملی شود.

حسین پور در خاتمه سخنان خود بیان کرد: در پایان مجددا این مصیبت را به مردم شهرستان های پیرانشهر و سردشت و خانواده های محترم این عزیزان تسلیت عرض نموده و برای مصدومین این حادثه‌ی ناگوار شفای عاجل از درگاه پروردگار مهربان خواستارم.

به گزارش کردپرس ؛ شایان ذکر است که در سه حادثه تصادف جداگانه که روز جمعه و بامداد شنبه (٢ مردادماه) در محورهای مواصلاتی به پیرانشهر اتفاق افتاد ٧ نفر فوت کردند و ١۵ نفر هم مصدوم شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست