اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: پیش‌بینی شده در صورت همکاری دستگاه‌های خدمت‌رسان تا پایان مردادماه امسال جشن پایان طرح مسکن مهر استان برگزار کنیم.

سید محسن حمزه‌لو افزود: طرح اقدام ملی مسکن از اواخر سال ٩٨ آغاز شد و برنامه‌ریزی شده ٢١ هزار واحد مسکن براساس نیازمندی و سرانه مشخص در شهرهای مختلف استان تولید و عرضه شود.

او ادامه داد: ثبت‌نام از متقاضیان در سه مرحله انجام شده و اقدامات پالایش متقاضیان واجد شرایط اجرا شده است. در حال حاضر مدارک متقاضیانی که پیامک دریافت کرده‌اند، به شکل الکترونیکی و از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن دریافت می‌شود. با توجه به تجربه اجرای  مسکن مهر، واگذاری اراضی برای طرح اقدام ملی مسکن در مناطقی که دسترسی به خدمات زیربنایی وجود دارد، صورت می‌گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی  بیان کرد: در روزهای آینده، مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن به تعداد ۴ هزار و ۶۶٧ واحد برگزار می‌شود.

حمزه لو با اشاره به اینکه تاکنون ۶٣٠ میلیارد ریال یارانه در بخش مسکن استان پرداخت شده است، اظهار کرد: پیش‌بینی شده در صورت همکاری دستگاه‌های خدمت‌رسان تا پایان مردادماه امسال جشن پایان طرح مسکن مهر استان برگزار کنیم و تا پایان خرداد ماه ۴ هزار و ۶٣٧ واحد به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست