اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیر عامل هلال احمر استان آذربایجان غربی از ۱۰ مصدوم و یک کشته طی تصادفات برون شهری هفته اخیر در محورهای مختلف استان خبر داد.

امیر جعفرزاده افزود: یک فقره تصادف امروز در ساعت ۰۶:۵۵ روز ۲۹ فروردین ماه و در ۱۳ کیلومتری پایگاه امداد و نجات جاده ای حیدرآباد شهرستان نقده و ۳۳ کیلومتری محور ارومیه به نقده حوالی روستای جبلر بالستان به وقوع پیوست و نیروهای امدادی پایگاه سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

او بیان کرد: در برخورد دو دستگاه سواری ال ۹۰ در محور  ارومیه به نقده ۵ نفر مصدوم شدند. البته مصدومین تا زمان رسیدن اکیپ امدادی توسط  توسط حاضرین در صحنه رهاسازی شده بودند و اکیپ امداد و نجات هلال احمر در کنار عوامل اورژانس نسبت به تریاژبندی و امداد رسانی به مصدومین حادثه پرداختند و به مراکز درمانی منتقل کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در ادامه از برخورد یک دستگاه وانت سایپا با اتوبوس در محور  میاندوآب به ارومیه که منجر به فوت یک نفر و مصدومیت  ۵ نفر دیگر خبر داد.

جعفرزاده گفت: این حادثه در ساعت ۱۵:۳۳ روز ۲۲ فروردین ماه و در ۳۳ کیلومتری محور میاندوآب به سمت ارومیه و در ۱۴ کیلومتری پایگاه امداد و نجات جاده ای برده رشان جمعیت هلال احمر وقوع پیوست و نیروهای امدادی پایگاه سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

او تاکید کرد: متاسفانه برخی از هموطنان  مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نکرده و خود و خانواده شان را دچار مشکل می کنند و از هموطنان عزیزمان تقاضامندم که در هنگام رانندگی نکات ایمنی را رعایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست