اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : آیین اختتامیه نخستین جشنواره تئاتر مونودرام مهاباد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد آذربایجان غربی و جمعی از مسوولان این شهرستان با معرفی نفرات برتر این جشنواره برگزار شد.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان‌غربی در این باره گفت: اولین جشنواره تئاتر “مونودرام” مهاباد از دوم آبان ماه به مدت سه روز و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مهاباد برگزار شد.

امید خاکپور ادامه داد: در این جشنواره ۹ گروه نمایشی فعال مهاباد با هم به رقابت پرداختند،  در بخش طراحی صحنه “شبنم راموز” موفق به کسب لوح تقدیر و جایزه‌ نقدی برای طراحی نمایش “وقتی زنجیرها شیهه می‌کشند” شد.

او اضافه کرد: در بخش طراحی لباس “شیرین دلپسند” برای نمایش “عاشقانه، عامدانه، قاتلانه” به عنوان نفر برتر این بخش معرفی شد.

خاکپور گفت: لوح تقدیر و جایزه‌ نقدی بخش انتخاب موسیقی نیز به “مراد شریفی” برای‌ نمایش “خاموشی دریا” و همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی هم به “کانی پیران” برای بازی در نمایش “آشویتس زنان” تعلق گرفت.

رییس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان‌غربی گفت: مقام‌ اول بازیگری، دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به “شبنم راموز” برای بازی در نمایش “وقتی زنجیرها شیهه می‌کشند” اختصاص یافت.

خاکپور بیان کرد: “کاوه خالندپور” هم عنوان بهترین بازیگر مرد، لوح تقدیر و جایزه‌ نقدی این بخش را با هنرنمایی در نمایش “قلاده برای سگ مرده” به خود اختصاص داد.

او افزود: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی این جشنواره هم به “اسماعیل نبوی” برای بازی در نمایش “اعتراف” به خاطر کسب عنوان بازیگر برگزیده این جشنواره رسید.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان‌غربی گفت: لوح تقدیر و جایزه‌ نقدی طراحی ایده کارگردانی هم به هنرمند خوش ذوق “شبنم راموز” برای طراحی ایده‌ اجرایی نمایش “وقتی زنجیرها شیهه می‌کشند” تعلق گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست