اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  معاون هماهنگی امور اقتصادی آذربایجان‌غربی با اشاره به وجود ۸۰۰ هزار تن سیب در سردخانه‌های استان گفت: این میزان سیب آماده صادرات است.

نادر صادقی در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان‌غربی بیان کرد: در راستای تسهیل صادرات سیب در گمرکات استان، با ایجاد پایانه اختصاصی صادرات سیب و انجام تشریفات گمرکی به صورت شبانه‌روزی و نیز اختصاص مسیر سبز به منظور خروج خارج از نوبت محصول سیب استان، باید جهاد کشاورزی نوع سیب درجه یک و درجه ۲ را در برگه مشخصات قید کند.

او ادامه داد: اگر نوع درجه سیب در اظهار نامه مشخصات قید شود روند صادرات در گمرک به طور صحیح انجام می‌شود و مشکلی در روند صادرات رخ نخواهد داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی آذربایجان‌غربی با اشاره به روند توزیع مرغ منجمد در استان، گفت: در رابطه با توزیع  مرغ منجمد نیز روزانه به طور متوسط حدود ۷۰ الی ۸۰ تن مرغ منجمد توزیع می شود که طی روزهای آینده توزیع در سطح بازار تداوم خواهد داشت.

صادقی بیان کرد: با توجه به اینکه محدودیتی در منابع تامین مرغ منجمد وجود ندارد باید به قیمت مصوب کیلویی ۲۰ هزار تومان در دسترس عموم مردم و مراکز مورد درخواست قرار گیرد.

در ادامه این جلسه نمایندگان گمرک، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی به بیان نظارت و پیشنهادات خود در رابطه با حل مسایل موجود در تنظیم بازار استان پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست