اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  سخنگوی ستاد اربعین حسینی آذربایجان غربی گفت: دوشنبه ۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۱ عبور زائران اربعین حسینی از مرز تمرچین به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

 علی رزازی افزود: با مذاکرات و پیگیری های استاندار آذربایجان غربی، مرز تمرچین در سال جاری برای عبور زائران اربعین حسینی تعیین و آماده شده است.

او با اشاره به بازدید و نظارت میدانی استاندار آذربایجان غربی از مرز تمرچین و مسیر تردد زائران در اقلیم کردستان عراق، تاکید کرد: مسئولان دستگاههای متولی به صورت مستمر بر روند تدارک امکانات جهت استقبال شایسته از زائران عاتبات عالیات در مرز تمرچین، نظارت دارند.

سخنگوی ستاد اربعین حسینی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه هیچگونه مشکلی برای عبور زائران اربعین از مرز تمرچین نخواهیم داشت، افزود: با برنامه ریزی های انجام شده، زائران عتبات عالیات پس از عبور از مرز تمرچین و شهرهای اربیل و کرکوک به بغداد خواهند رسید.

رزازی همچنین با بیان اینکه مرز تمرچین مسیر تردد زائران اربعین را تسهیل و کوتاه کرده، یادآور شد: با ساماندهی و بسیج امکانات استان، تمامی اقدامات برای تامین امنیت و تسهیل تردد زائران عتبات عالیات انجام شده است.

او در ادامه با اشاره به اهتمام مسئولان استان جهت تامین مسیر ایمن و حمل و نقل آسان برای زائران عتبات عالیات، گفت: دوشنبه ۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۱ عبور زائران اربعین حسینی از مرز تمرچین به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

سخنگوی ستاد اربعین حسینی آذربایجان غربی توجه زائران عتبات عالیات به اطلاعیه های ستاد اربعین را نیز ضروری دانسته و افزود: روند اعزام زائرین اربعین از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۸ عصر از مرز تمرچین و حاج عمران بوده و برای بازگشت نیز مرز تمرچین به صورت ۲۴ ساعته پذیرای زائران حسینی خواهد بود.

رزازی در پایان با اشاره به اینکه پارکینگ هایی در پیرانشهر برای پارک خودروهای زائران اربعین آماده شده، تصریح کرد: تدابیر کامل بهداشتی و درمانی و مواکب حسینی در مسیر تردد در داخل آذربایجان غربی و اقلیم کردستان عراق پیش بینی شده و زائران عزیز نیز اطلاعات لازم درخصوص مواردی چون تهیه دینار، داروهای مجاز و … را از هم اکنون کسب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست