اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قطعا اگر مرز خسروی بازگشایی شود با توجه به اینکه روادید بین ایران و عراق لغو شده، عواید مناسبی به استان کرمانشاه می‌ رسد.

به نقل از خانه ملت، سیدقاسم جاسمی با بیان اینکه  در قضیه برجام پس از عهدشکنی‌هایی که آمریکایی‌ها داشتند، به تدریج اروپایی‌ها نیز از میدان خارج شدند زیرا آمریکایی‌ها فشارهایی را بر وارد آوردند، در این شرایط ایران به دنبال توسعه روابط با همسایگان است، گفت:  اکنون که اروپا و آمریکا از برجام پا پس کشیده‌اند و ایران تحریم شده، می‌توانیم با توسعه روابط با کشورهای همسایه، این تهدید را تبدیل به فرصت کنیم.

وی افزود: از بین کشورهای همسایه نیز عراق یکی از کشورهای مثبت و دارای سابقه مناسبی با جمهوری اسلامی ایران است که در گزارشی که آقای ظریف در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بیان کرد، شاهد رضایتمندی دستگاه دیپلماسی بودیم که ان شاءالله از این فرصت‌ها به نحو بهتری استفاده شود.

جاسمی ادامه داد: قطعا اگر مرز خسروی بازگشایی شود با توجه به اینکه روادید بین ایران و عراق لغو شده، عواید مناسبی به استان کرمانشاه می‌‍رسد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: بازارچه‌های مرزی نیز در صورت توسعه می‌توانند به مردم کمک کنند، فعالیت بازارچه های مرزی می‌تواند تاثیر مثبتی بر معیشت مردم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست