اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی‌تربیتی آذربایجان‌غربی گفت: این استان، رتبه چهارم کشوری را در اعمال مجازات جایگزین حبس به خود اختصاص داده است.

حمزه بروجنی روز دوشنبه در جمع مدیران قضایی آذربایجان غربی افزود: یکی از این مجازات های جایگزین، استفاده از پابندهای الکترونیکی است که به خوبی با همراهی قضات در استان اعمال می شود.

وی اضافه کرد: نگاه دستگاه قضا به مشکلات زندان و زندانیان، نگاهی ارزشی است که در این راستا رییس کل دادگستری، دادستان مرکز استان و پزشکی قانونی همراهی بسیار خوبی دارند.

او با اشاره به توجه ویژه به زندانیان دارای شرایط خاص بیان کرد : یک فضای مناسب با امکانات بهداشتی و خدماتی خوب برای این دسته از محکومان در زندان ارومیه فراهم شده و این محل در نزدیکترین مکان و با دسترسی به بهداری زندان تا پیش از پایان سال به بهره برداری می رسد.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی تربیتی آذربایجان غربی ادامه داد: با راه اندازی این مرکز، شاهد ارتقای بیش از پیش بهداشت ودرمان در زندان ارومیه خواهیم بود.

به گزارش ایرنا ؛ احکام جایگزین حبس طی سال های اخیر مورد برنامه ریزی نهادهای قضایی قرار گرفته و صدها مورد حکم جایگزین حبس در آذربایجان غربی و کشور به اجرا درآمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست