اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون اجرایی رییس جمهور با اشاره به توجه ویژه دولت به اشتغال زایی در آذربایجان‌‎غربی، گفت: ۲۰ هزار میلیارد تومان توسط هیئت دولت برای اشتغال زایی خرد و کلان در این استان پیش‌بینی شد.

صولت مرتضوی جمعه شب در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه این میزان اعتبار از طریق تأمین منابع مالی و تسهیلات بانکی اختصاص خواهد یافت، افزود: تأمین منابع برای ایجاد زیرساخت در حوزه بهداشت و درمان، آب و خاک، اشتغال زایی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و محیط زیست در این سفر یک روزه مورد تأیید رئیس جمهور بوده است.

وی با بیان اینکه در سفر یک روزه رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی ۱۵۷ طرح مصوب شد، افزود: بیشتر این طرح‌ها از پروژه‌های نیمه تمامی هستند که سالیان سال راکد مانده‌اند؛ البته تعدا قابل توجهی نیز مربوط به حوزه اشتغال زایی است که در جلسه پایانی نهایی خواهند شد.

معاون اجرایی رئیس جمهور از تشکیل ۳۰ میز خدمت در حاشیه سفر رئیس جمهور به آذربایجان‌‎غربی خبرداد و گفت: طی روز سفر بیش از ۱۰ هزار نفر به این میزهای خدمت دایر شده، مراجعه حضوری کردند و ۲۳ هزار تماس بر خط نیز انجام شده است.

مرتضوی ادامه داد: علاوه بر این نیز تعداد قابل توجهی نامه مردمی دریافت و مراحل رسیدگی به تمامی موارد سریعاً آغاز شد.

معاون اجرایی رئیس جمهور همچنین با اعلام اینکه طبق دستور ویژه رئیس جمهور، ۱,۰۰۰ میلیارد تومان برای احیای دریاچه ارومیه اختصاص یافت، گفت: این منابع در راستای پرداخت مطالبات معوقه پیمانکاران، تکمیل خط انتقال آب و تملک املاک واقع در مسیر اختصاص خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست