اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس هیات ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان غربی گفت: دومین اردوی تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان با حضور ۱۶ بازیکن از استان‌های مختلف کشور در ارومیه آغاز شد.

عبدالسلام معروفی بیان کرد: این اردو از امروز تا پنجم آبان در سالن ورزشی مجموعه کارگران ارومیه در جریان خواهد بود و بازیکنان زیر نظر مربیان به تمرین تاکتیک‌های مورد نظر خواهند پرداخت.

وی اضافه کرد: سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران را در این اردو، علی رعدی از مربیان ارزنده و خوش سابقه کشورمان برعهده دارد.

معروفی با اشاره به حضور ۲۱ بازیکن در این اردوی آمادگی اظهار کرد: در این اردو، دانیال رشیدی از شهرستان پیرانشهر هم بعنوان نماینده استان آذربایجان غربی حضور دارد.

رئیس هیات ورزش‌های ناشنوایان استان با اشاره به شرایط و ظرفیت های خوب آذربایجان غربی برای میزبانی اردوهای تیم های ملی و توانایی ورزشکاران و قهرمانان ناشنوا و کم شنوا ادامه داد: علاو بر رشیدی، بازیکنانی از تهران، اردبیل، خوزستان، قزوین، گیلان، مازندران، هرمزگان و سمنان در این اردو حضور دارند.

معروفی ضمن تقدیر از حسن توجه فدراسیون و شخص ریاست محترم برای واگذاری میزبانی ها به آذربایجان غربی ، مجموعه مدیریتی اداره کل ورزش و جوانان استان و زحمات اداره کل تعاون و مجموعه ورزشی کارگران، بسیج ورزشکاران ، اتوبوسرانی ارومیه، هیات پزشکی، کمیته داوران هیات فوتبال، اصحاب رسانه، همکاران هیات، مربیان و همه بزرگواران یادآور شد: این اردو در راستای ایجاد آمادگی بیشتر برای حضور تیم در مسابقات آسیایی کره جنوبی که اواخر پاییز برگزار می‌شود، تشکیل شده است.

آذربایجان غربی ؛ از جمله استان‌های فعال در حوزه ورزش‌های ناشنوایان است و چندین بازیکن ملی پوش در رشته‌های مختلف دارد و هیات استانی هم جزو هیات های برتر کشوری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست