اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: اتحاد مردم و مسئولان برای بهبود اقتصاد و معیشت مردم جزو مهم‌ترین مطالبات رهبری است که باید مدنظر باشد.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه با بیان اینکه افرادی که در حوزه اقتصاد اخلال ایجاد کرده و زندگی مظلومان و مستضعفین را با مشکل مواجه کردند باید در قیامت پاسخگو باشند افزود: مهمترین مطالبه رهبر معظم انقلاب، بهبود وضعیت اقتصادی جامعه به ویژه قشر ضعیف است و در این راستا باید با جدیت عمل شود.

وی ادامه داد: مهار گرانی از جمله مهمترین وظایفی است که مسوولان در این برهه زمانی دارند و مردم نیز باید با رفتار مناسب و دوری از اسراف در این حوزه وارد شوند و با مسوولان همکاری کنند.

امام جمعه ارومیه با تاکید بر اینکه باید به اموال و نحوه گذران زندگی دقت کنیم تا در قیامت نتیجه آن را بگیریم اضافه کرد: افرادی که در حوزه اقتصاد اخلال ایجاد کرده و زندگی مظلومان و مستضعفین را با مشکل مواجه کردند باید در قیامت پاسخگو باشند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با اشاره به اظهارات نابجای برخی نمایندگان، گفت: اینکه برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی همان سخنان آمریکایی‌ها را تکرار کنند نشاندهنده حماقت آن‌ها است.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم قم، روز ۱۹ دی ماه را نمادی از ایستادگی مردم دانست و اظهار داشت: ایشان تاکید داشتند که قم باید انقلابی بماند، این نشانگر جایگاه والای قم برای انقلاب است و دشمن در این شهر برای تغییر چهره شهر تلاش می‌کند بنابراین باید احساس خطر کرده و برای برخورد با تهدیدات دشمن آگاه و آماده باشند.

امام جمعه ارومیه، با اشاره به بخشی از بیانات رهبری در خصوص اینکه پیش بینی مسئولان آمریکا مبنی بر امنیت ایران برای آن‌ها، کاملا غلط بود و ملت ایران اسلامی سردمداران را همانند دستمال کثیفی بیرون انداختند، گفت: تفکرات احمقانه آمریکایی‌ها ادامه دارد و چند ماه قبل هم جان بولتن این گونه ادعا کرد که عید کریسمس در تهران خواهد بود اما دیدیم که محاسبه انقلاب اسلامی غالب بر تمام محاسبات آن‌ها است.

حجت الاسلام قریشی تاکید کرد: سخنان سردمداران استکبار گاهی اوقات از دهان نمایندگان مجلس شورای اسلامب و پشت تریبون مجلس جمهوری اسلامی بیان می‌شود که جای تاسف دارد. جای تاسف دارد که چنین افرادی وکلای مردم در مجلس هستند.

وی، گفت: اینکه نماینده‌ای مدعی نگاه منفی ایران به دنیا شود و اشغال سفارت آمریکا را نقطه شروع تحریم‌ها بداند قطعا هم‌صدایی با آمریکا است. این گونه افراد ادعا دارند که نگاه ایران منفی است! این‌ها باید پاسخ دهند که ما با چه کسی دشمن هستیم؟

امام جمعه ارومیه در ادامه بیان داشت: رهبر انقلاب تاکید دارند که اسناد جاسوسی آمریکا در مدارس تدریس شود. آن گاه یک نماینده چنین ادعایی دارد که اشغال سفارت آمریگا عامل تحریم است؟

وی عده‌ای معیارشان برای کار و حرف زدن شیطان است. شریک شیطان هستند و در تمام رفتار و کردارشان شیطانی عمل می‌کنند. این سخنان از زبان نماینده ترامپ ارائه می‌شود و همان شیطان زده و شیطان صفت هستند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: در بحث زکات جزو ۳ استان اول کشور هستیم که تنها با ۵ درصد زکات این رقم به دست آمده است. اگر مبلغ زکات به حد کافی ارائه شود قطعا فقیر و نیازمندی در جامعه نخواهند ماند.

وی، ادامه داد: در تمام موضوعات باید به پرداخت خمس و زکات دقت شود. معادن طلا و دیگر معادن موجود در استان شامل خمس است و در این حوزه باید دقت کافی شود که در صورت رسیدن به حد نصاب باید پرداخت شود.

حجت الاسلام قریشی، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س)، ابراز داشت: خدمات پرستاران برای بیماران بهترین مزد برای آن‌ها است و نامگذاری روز ولادت حضرت زینب به نام روز پرستار بهترین زمان برای این امر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست