اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی گفت: در تبیین دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی، به مباحث معنوی باید بیشتر توجه شود.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر یکشنبه در نشست اعضای شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مسئولان کارگروه‌های ستاد اجرایی استان اظهارداشت: مباحث مادی، همواره وجود داشته و باعث افتخار است که با وجود تحریم‌ها، انقلاب اسلامی توانسته گام‌های بزرگی بردارد و به‌صورت معجزه‌آسایی بوده است که ۴۰ سال در برابر هجمه‌ها دوام آورده و پیشرفت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان ذی ربط باید در کنار تبیین دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف دفاعی، علمی، پزشکی و فعالیت های خدماتی باید دستاوردهای معنوی انقلاب را تشریح و تبیین کنند.

امام جمعه ارومیه ایجاد روحیه استکبار ستیزی در بین آزادی خواهان جهان و ایستادگی در برابر ابرقدرت های دنیا را از جمله این برکات معنوی عنوان کرد و افزود:  شهدای مدافع حرم از جمله شهید حججی ها تربیت یافته انقلاب و نظام اسلامی هستند و ما باید در معرفی این الگوهای برتر اخلاقی و معنوی وظیفه خطیر خود را انجام دهیم.

حجت الاسلام قریشی با اشاره به اینکه دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی مغفول مانده است، یادآور شد: اصل انقلاب و تغییر و تحول، مباحث فکری و اعتقادی بوده و به این مباحث باید بیشتر توجه شده و سرمایه‌گذاری شود، چرا که نمود بیشتری خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه اصل انقلاب، تغییر و تحول، مباحث فکری و اعتقادی است و در این خصوص باید سرمایه‌گذاری شود عنوان کرد: با عنایت خداوند، مراسم چهل سالگی انقلاب اسلامی یقیناً باشکوهتر و بهتر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: انسان به مرور زمان، عنایت، لطف و حمایت خداوند از انقلاب را به‌طور واضح و روشن می‌بیند، مقام معظم رهبری در ۱۹ دی‌ماه به پیش‌بینی آمریکا و غرب اشاره کردند که به صراحت اعلام کرده بودند که جشن چهل سالگی انقلاب برگزار نخواهد شد، واقعیت این است که فقط عنایت خداوند موجب تداوم این انقلاب بوده است.

امام جمعه ارومیه در ادامه با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی راه عزت و پیشرفت را طی می کند اضافه کرد: ایام دهه‌ فجر اسلامی با سوگواری حضرت‌فاطمه(س) مقارن شده‌ که امیدواریم عنایات آن‌بانوی بزرگوار شامل حال ما بشود و مراسم‌های دهه فجر به بهترین نحو و آنگونه که شایسته است برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست