اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

پیش بینی می شود سالن های ورزشی جامعه کم برخوردار در دهه مبارکه فجر افتتاح و به بهره برداری برسند.

آوای مرز : فرماندار شهرستان ارومیه از پروژه های در دست اجرای ورزش و جوانان شهرستان ارومیه بازدید کرد.

غلامحسین عماری فرماندار شهرستان ارومیه از پروژه سالن های ورزشی مختص جانبازان و توانیابان، نابینایان و کم بینایان و ناشنوایان و خانه جوانان ارومیه بازدید کرد.

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی گفت: پیش بینی می شود خانه تخصصی و آکادمی ورزشی ناشنوایان آذربایجان غربی دهه فجر امسال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

عبدالسلام معروفی در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان ارومیه از سالن و آکادمی اختصاصی ورزشی ناشنوایان در ارومیه اظهار کرد: خانه تخصصی و آکادمی ورزشی ناشنوایان که بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد به عنوان یکی از اولین استان های دارای سالن اختصاصی ورزشی جامعه هدف در سطح کشور است.

وی افزود: کلنگ احداث سالن اختصاصی با پیگیری های جدی هیات و همراهی مدیران ارشد استانی و مجموعه اداره کل در سال ٩٩ بر زمین زده شد و در یکسال اخیر با حمایت و پشتیبانی ویژه مدیرکل و سایر عوامل اجرایی دارای پیشرفت فیزیکی چشمگیری است.

گفتنی است، غلامحسین عماری فرماندار شهرستان ارومیه به همراه عبدالسلام معروفی رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی، سجاد خوبدل رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه، معاون عمرانی فرمانداری، مسئول امور عمرانی اداره ورزش و جوانان ارومیه و مهندس ناظر گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان و پیمانکار پروژه از سالن در حال احداث اختصاصی و آکادمی ورزشی ناشنوایان در این شهرستان بازدید کردند.

گفتنی است پروژه سالن ورزشی جانبازان و توانیابان ۹۵ درصد ، سالن ورزشی ناشنوایان ۸۵ درصد و سالن نابینایان و کم بینایان ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش بینی می شود در دهه مبارکه فجر پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران افتتاح و به بهره برداری برسد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست