اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از برگزاری دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان شهرداری ارومیه خبر داد.

ناصر عتباتی گفت: در دومین جلسه دادگاه نماینده دادستان مرکز استان که یکی از معاونان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان بود به دفاع از کیفر خواست صادره پرداخت و به تفصیل اتهامات وارده در کیفرخواست را تشریح و به بیان دلایل  و مستندات و مدارک مضبوط در پرونده پرداخت.

وی افزود: روند دفاع از کیفرخواست بیش از ۳۶ صفحه ای با ۸۴ متهم بیش از ۵ ساعت به طول انجامید و نماینده دادستان وفق قانون و مقررات به دفاع از کیفرخواست پرداخت تا رسیدگی در روزهای آتی به مراحل دیگر وارد شود.

رئیس کل دادگستری استان افزود: رسیدگی با حضور متهمان و وکلای آنها و نماینده دادستان با رعایت تمام ضوابط و مقررات آئین دادرسی کیفری در جریان است و روند رسیدگی و نتایج از طریق رسانه ملی به استحضار مردم رسانده خواهد شد.

مقام ارشد قضایی استان ادامه داد: تمامی اظهارات متهمین که در مراحل تحقیقات مقدماتی به جرایم ارتکابی اقرار کرده بودند تشریحاً توسط معاون دادستان قرائت و کلیه مستندات و ادله اثباتی اتهامات انتسابی اعم از اقاریر متهمین، یافته های فنی و اطلاعاتی و نظریات کارشناسان رسمی دادگستری توسط وی بیان و به استماع حاضرین در جلسه دادگاه رسید.

عتباتی گفت: یکی از مطالبات بسیار مهم و اساسی نماینده دادستان در دفاع از کیفرخواست اعاده حقوق تضییع شده بیت المال و صدور حکم قاطع و بازدارنده در خصوص متهمین پرونده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست