اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : دبیر همایش ملی کارآفرینی اجتماعی جوانان ایران از برگزاری نخستین همایش ملی کارآفرینی اجتماعی جوانان کشور در دوم‌ شهریور در ارومیه خبرداد.
فرزاد عبدی در نشست خبری برگزاری  همایش ملی کارآفرینی اجتماعی جوانان ایران بااصحاب رسانه اظهار کرد: نخستین همایش ملی کارآفرینی اجتماعی جوانان کشور از ساعت ۹:۳۰ صبح روز شنبه دوم شهریور تا چهارم در سالن آمفی تئاتراستانداری آذربایجان غربی با حضور دکتر تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان و مسئولین استانی و کشوری طی مراسم افتتاحیه آغاز بکار خواهد کرد.
وی افزود: کارگاه ها و دوره های تخصصی آموزشی ویژه کارآفرینی برای مدیران جوان منتخب و فعالین اجتماعی جوان از سراسر کشور با محوریت مفاهیم کارآفرینی اجتماعی، شیوه راه اندازی کار آفرینی اجتماعی و مصادیق موفق کارآفرینی اجتماعی در ایران و جهان در محل مرکز خدمات کسب و کار شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار خواهد شد.
عبدی در خصوص دبیر خانه دائمی کار آفرینی اجتماعی جوانان ایران بیان کرد: دبیرخانه دائمی کارآفرینی اجتماعی جوانان ایران در آیین افتتاحیه این همایش توسط معاون وزیر نیز افتتاح خواهد شد.
وی ادامه داد: بیش از ۸۰ نفر از دبیران سازمان های مردم نهاد سراسر کشور در ارومیه حضور خواهند یافت.
عبدی در خصوص هدف از کار آفرینی اجتماعی تصریح کرد: هدف از کارآفرینی اجتماعی این است که آسیب های موجود در جامعه را از بین برده و در کنار آن یک چرخه اقتصادی ایجاد شود.
وی در خصوص این همایش خاطر نشان کرد: رصد، تحلیل و پالایش عملکرد اعضا در سراسر کشور نیز در پایان این همایش انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست