اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در طول ۵ ماهه گذشته سالجاری ۷ هزار و ۶۲۳ دستگاه ناوگان حامل کالاهای ترانزیتی از مرزهای استان تردد کرده اند.

ارسلان شکری اظهار کرد: در پنج ماهه گذشته سال جاری رشد بالغ بر ۱۲۲۰ درصدی تناژ ترانزیت خروجی از پایانه‌های مرزی استان آذربایجان غربی را نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل شاهد بودیم.

وی ادامه داد: تا پایان مردادماه سال جاری از نظر ترانزیت خروجی نیز شاهد رشد بالغ بر ۵۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم به طوری که در این مدت ۷۶۲۳ دستگاه ناوگان حامل کالای ترانزیتی از مرزهای استان تردد کرده اند در حالی که میزان تردد در سال قبل ۴۸۴۱ دستگاه بود.

شکری گفت: در بحث تناژ ترانزیت ورودی نیز تردد از پایانه‌های مرزی استان در پنج ماهه گذشته سال جاری افزون بر ۱۲۹ درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت دارد به طوری که تناژ ترانزیت ورودی در پنج ماهه نخست سال جاری نزدیک به ۱۸۱ تن بوده است.

وی یادآور شد: بیشترین رشد تناژ ترانزیت خروجی از پایانه‌های مرزی استان متعلق به پایانه مرزی بازرگان با نزدیک به ۱۵۴۹ درصد رشد و بیشترین رشد تناژ ترانزیت ورودی هم به همین پایانه مرزی با افزون به ۱۳۱ درصد افزایش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست