اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از تشکیل تیم نظارت بر نحوه اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا خبر داد.

 علی مصطفوی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: این تیم با مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی و با حضور هلال احمر، بسیج، بازرسی، اتاق اصناف و نیروی انتظامی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و به صورت روزانه و مستمر بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی و اجرای الزامات محدودیت‌های هوشمند در سازمان‌های دولتی و سایر بخش‌ها نظارت خواهند داشت و به فوریت با هر گونه تخلف برخورد می‌کنند.

وی با انتقاد از تشکیل صف‌های نامنظم و ازدحام در مقابل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افزود: با وجود تأکیدات فراوان ولی متأسفانه بازهم در مقابل برخی فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای شاهد تشکیل صف‌های نامنظم و ازدحام برای دریافت اقلام اساسی مردم هستیم، سازمان صمت باید برای مدیریت و جلوگیری از تکرار چنین صحنه‌هایی سریعاً وارد عمل شود.

مصطفوی با قدردانی از همراهی و همکاری اصناف در طرح مدیریت هوشمند گفت: علیرغم اینکه اصناف در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند ولی به خوبی همکاری داشته اند و ستاد استانی راهکارهای حمایتی خود از اصناف از جمله در بحث مالیات و سرمایه در گردش را به ستاد ملی ارائه خواهد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم دقیق دورکاری در ادارات، فعال کردن شورای اطلاع رسانی و پرهیز از صدور فله‌ای برگه‌های تردد، بر اعمال مدیریت درست و قانونی بر روند تزریق واکسن تاکید کرد و گفت: تزریق واکسن باید طبق اولویت‌های ابلاغی وزارت بهداشت باشد. در صورت تخلف و یا سو استفاده از بحث تزریق واکسن قطعاً با متخلفین برخورد خواهد شد.

مصطفوی از فرمانداران خواست تا بر ممنوعیت ورود و خروج و نیز ترددهای شبانه نظارت جدی صورت گیرد و ادامه داد: با توجه به برگزاری آموزش مجازی مدارس، در شرایط فعلی طبق ابلاغ قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا، موضوع حضور یک سوم کادر اداری آموزشی و پرورشی منتفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست