اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : استاندار آذربایجان غربی گفت: بسته های معیشتی با همکاری دولت و خیرین برای حدود یکصد هزار خانوار نیازمند استان تهیه و توزیع می شود.

محمدمهدی شهریاری امروز یکشنبه با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی کشور و استان بعد از شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحریم های ظالمانه استکبار علیه کشورمان و شرایط اقتصادی سخت مردم در پی شیوع بیماری کرونا و تعطیلی بسیاری از کسب و کارها در کشور، متاسفانه شاهد بروز برخی مشکلات اقتصای  در بین اقشار آسیب پذیر جامعه هستیم.

او ادامه داد: دولت تمام تلاش خود را بکار بسته تا با اجرای طرح های مختلف از جمله پرداخت کمک هزینه های معیشتی و تسهیلات کم بهره بخشی از این آسیب ها را جبران کند.

استاندار آذربایجان غربی اظهار کرد: در آذربایجان غربی نیز ما قصد داریم با کمک افراد خیر و نیکوکار و همچنین حمایت های دولتی افراد نیازمند و آسیب دیده اقتصادی را که تحت پوشش نهاد های حمایتی نیستند را شناسایی و علاوه بر بسته های معیشتی دولت که بصورت کشوری توزیع می شود، برای حدود یکصد هزار خانوار بسته های حمایتی و معیشتی تهیه و در بین آنان توزیع کنیم.

شهریاری بر اجرای برنامه منسجم با مدیریت واحد در زمینه شناسایی و توزیع این اقلام تاکید کرد و گفت: از خیرین و افراد نیکو کار استان نیز که همیشه و در همه حال در کمک به افراد آسیب پذیر و نیازمند جامعه پیش قدم بودند نیز تقاضا داریم تا در اجرای این طرح مشارکت جدی داشته باشند.

او در ادامه از تمامی خیرین استان که در تهیه تعدادی از دستگاه ها و تجهیزات و اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده مورد نیاز مردم و بیمارستان های استان به ارزش حدود ۲۰ میلیارد تومان کمک کردند قدردانی نمود و گفت: علیرغم وجود تجهیزات پزشکی مناسب در مراکز درمانی استان ، تهیه تجهیزات پزشکی و اهدای آن به مراکز درمانی استان توسط خیرین ، ارائه خدمات به مردم در این مراکز را بهتر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست