اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی در جلسه بسیج دانشجویی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: همه مردم حتی دشمنان به این مسئله معترف هستند که جمهوری اسلامی در طول عمر ۴۲ ساله خود بیشترین تعداد انتخابات مشارکت حقیقی مردم را در دفتر تاریخ انتخابات جهان رقم زده است.

سردار حبیب شهسواری افزود : این نقش آفرینی و نقش‌سازی اثرگزاری مردم در انتخابات، به گونه‌ای است که حتی دشمنان با آن همه عناد و مکر و فریب، در لا به لای صحبت‌های خود به این موضوع اعتراف کرده اند.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: از شاخصه‌های اصلی انقلاب اسلامی مشارکت بی‌نظیر و بی‌بدیل مردم در صحنه‌های مختلف است و یکی از اصلی‌ترین این عرصه‌ها مشارکت در انتخابات است و در این راستا یک شکل انتخابات، روتین و تعریف شده و حضور مردم در پای صندوق انتخابات بوده و نوشتن و انداختن رای است.

سردار شهسواری افزود: غیر از این انتخابات مکتوب و پای صندوق آمدن مردم، چندین برابر حضور و مشارکت مردم در صحنه‌های مختلف، انقلاب اسلامی به مردم دیده و در راهپیمایی های مختلف ۲۲ بهمن یا روز قدس یا سایر مناسبت‌ها مشارکت بی نظیر مردم را در کف خیابان مشاهده کرده‌ایم.

وی با اشاره به نقش اعجاب انگیز دانشگاه‌ها در شکوفایی اتفاقات عظیم در کشور بیان کرد: این توانایی دانشجویان را می‌توان به ضریب های بالا رسانید و اینکه به این ضریب بالا نمی رسد از ضعف‌های دانشجویی به شمار می‌رود.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی افزود: دانشجو نباید صحنه و میدان را خالی کنند چون از پیش از انقلاب پای آرمان‌ها ایستاده است و آنها وارثان حقیقی دانشجویان گذشته هستند و باید پای خود را در مسیری که این قشر انقلابی و ولایی گذاشته بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست