اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: ۶ نفر از عوامل اصلی تیراندازی شب گذشته در ارومیه شناسایی و دستگیر شدند.

ناصر عتباتی افزود: در پی حادثه تیراندازی شب گذشته در خیابان رودکی ارومیه که به دلیل اختلاف خانوادگی میان برخی اعضای ۲ طایفه صورت گرفت چند نفر زخمی شدند که به محض وقوع این حادثه دستور لازم به دادسرای عمومی و انقلاب و مرجع انتظامی داده شد.

وی ادامه داد: بازپرس و عوامل انتظامی بلافاصله در محل حضور پیدا کرده و با تحقیقات مقدماتی ۶ نفر از عوامل اصلی را شناسایی و سپس با تلاش عوامل انتظامی دستگیر کردند.

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی اضافه کرد: این افراد جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر افراد احتمالی درگیر در این حادثه با قرار قانونی روانه زندان شدند.

عتباتی یادآور شد: این درگیری منجر به فوت کسی نشده ولی به لحاظ سلب امنیت شهروندان و ایجاد رعب و وحشت در جامعه دستگاه قضایی و انتظامی فوری اقدامات قاطع و بازدارنده قانونی را انجام دادند.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی به هیچ وجه اجازه جولان اراذل و اوباش و برهم زنندگان امنیت شهروندان را نخواهد داد و برخورد قاطعی با افرادی که امنیت مردم را به مخاطره می‌اندازند، صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست