اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

شهروندان گرامی به هیچ عنوان به محتوای منتشر شده در فضای مجازی تا زمانی که منبع انتشار، صحت و سقم خبر و  یا تصاویر محرز نشده است، توجه نکنید و در افزایش امنیت اجتماعی بیش از پیش با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام کنید.

آوای مرز :  فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: ۵۰ نفر از گردانندگان صفحات دارای محتوای تنش زا در خصوص انتخابات در استان شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر شدند.

سردار رحیم جهانبخش در این باره گفت: انتشار هر گونه محتوای تنش‌زا در فضای مجازی برابر قانون جرم محسوب شده و با خاطیان برابر قانون برخورد خواهد شد.

او تاکید کرد:  برابر قانون انتشار هر گونه محتوا در فضای مجازی با هدف تشویش اذهان عمومی  و همچنین هرگونه دعوت به عدم مشارکت در انتخابات، سیاه‌نمایی و بیان مطالب خلاف واقع، از مصادیق تخلفات انتخاباتی بوده و برابر قانون با خاطیان برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان در ادامه افزود:  با اشراف اطلاعاتی پلیس، تعداد ۵۰ نفر از گردانندگان اینگونه صفحات در استان شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر شدند.

سردار جهانبخش در پایان توصیه کرد: شهروندان گرامی به هیچ عنوان به محتوای منتشر شده در فضای مجازی تا زمانی که منبع انتشار، صحت و سقم خبر و  یا تصاویر محرز نشده است، توجه نکنید و در افزایش امنیت اجتماعی بیش از پیش با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست