اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : بنا به اعلام رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی؛ دو کشتی گیر شایسته استانی ضمن دعوت به پنجمین و اردوی های نهایی تیم های ملی فرنگی و آزاد ناشنوایان در لیست نهایی اعزامی به مسابقات جهانی حضور دارند.

عبدالسلام معروفی اظهار کرد: شهاب رحیمی کشتی‌گیر آینده دار بوکانی و دارنده مدال طلای آسیا و چندین مدال قهرمانی کشوری که پیش از این در چهار اردو حضور داشت برای پنجمین و اردوی نهایی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان دعوت شده است.  

وی افزود: این اردو در تهران از تاریخ ششم آغاز و تا یازدهم شهریورماه در مجموعه کمپ تیم های ملی ناشنوایان در مجموعه فدراسیون در حال برگزاری است. 

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی همچنین تصریح کرد: دیگر کشتی گیر توانمند استانی ” علی شکیبازاده” دارنده مدال المپیک و جهان و چندین مقام قهرمانی کشوری نیز به پنجمین و اردوی نهایی تیم ملی آزاد ناشنوایان که پیش از این در چهار اردو حضور داشت به پنجمین و اردوی نهایی دعوت گردید. 

معروفی خاطرنشان کرد: پنجمین و اردوی نهایی متصل به اعزام کشتی گیران آزاد ناشنوا هم از تاریخ ٩ لغایت ١٧ شهریورماه در مجموعه کمپ تیم های ملی فدراسیون ناشنوایان در تهران برگزار می شود. 

گفتنی است؛ هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی یکی از هیات های برتر و فعال کشوری و استانی با حدود ١٠ رشته فعال ورزشی در دو بخش بانوان و آقایان است که چندین ورزشکار هم در رده های ملی دارد که با حمایت مجموعه فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، نهادهای درگیر و تلاش عوامل هیات، این استان به کمپ های تیم های ملی و پرورش ورزشکاران و قهرمانان تبدیل شده است.

لازم به ذکر است؛ کشتی گیران ناشنوای کشورمان خود را برای هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان آزاد و فرنگی که شهریور ماه امسال در کشور قرقیزستان برگزار می‌شود، آماده می کنند که از بین حدود ٢٠ کشتی گیر از سطح کشور دو کشتی گیر از آذربایجان غربی در لیست نهایی و اعزامی به مسابقات قرار دارند تا با لطف خدای متعال، دعای خیر مردم و پشتکار خودشان شاهد درخشش دوباره ورزشکاران و قهرمانان استان در عرصه بین المللی و کسب مدال های رنگین برای کارنامه پرافتخار ورزش ناشنوایان و آذربایجان‌غربی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست