اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : سفیر چین در ایران با اشاره به فرصت های فراوان برای همکاری بین دو کشور، گفت: امیدواریم با راهبری روسای جمهور چین و ایران، روابط بین‌ دو کشور و استان‌ها بیشتر از گذشته ارتقاء یابد.

چانگ هوا در دیدار با استاندار آذربایجان‌غربی و در حاشیه برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در ارومیه، افزود: در حال حاضر در حوزه‌های مختلف همکاری‌های خوبی بین ۲ کشور وجود دارد که امیدواریم روز به روز شاهد گسترش آن باشیم.

وی همچنین به فرصت‌های زیاد همکاری با آذربایجان غربی اشاره کرده و ادامه داد: می‌توان از ظرفیت‌های این استان به ویژه در حوزه تجارت بین الملل با اروپا، ظرفیت‌های معدنی و تبادل تجربیات در حفاظت محیط زیست استفاده کرد.

سفیر چین در ادامه با اشاره به امضای سند همکاری تجارت چین با اروپا از طریق ایران، خاطرنشان کرد: می‌توان از ظرفیت آذربایجان غربی و جاده ابریشم در این خصوص استفاده کرده و زمینه را برای حضور شرکت های چینی برای گسترش همکاری های تجاری فراهم کرد.

چانگ هوا همچنین به ظرفیت های گردشگری آذربایجان غربی اشاره کرده و افزود: ماهانه گردشگران چینی از ایران بازدید می‌کنند و می‌توان تعداد آنها را به صورت روزافزون افزایش داد.

وی در پایان با ابراز رضایت از حضور در شهر زیبای ارومیه برای همراهی تیم ملی والیبال چین، اظهار داشت: برگزاری بیست و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در ارومیه، این شهر را در صدر اخبار دنیا قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست