اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : پویش مردمی “حمایت از بازسازی بازارچه قدیم مهاباد” در نشست امروز ساماندهی کمک‌های مردمی به خسارت دیدگان آتش‌سوزی بازارچه اصغری راه اندازی شد.

فرماندار مهاباد در این نشست با بیان اینکه دولت از کمک به خسارت دیدگان  بازارچه شانه خالی نمی‌کند، گفت: کمک های مردمی بخشی از جبران خسارات است و تصمیم داریم تا کمک‌های مردمی در شماره حساب‌های حقوقی که تحت نظارت فرمانداری و هیئت امناء است، جمع آوری شود.

عارف خدرلو افزود: دو شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۷۱۵۰۵ بانکی ملی و  ۶۱۰۴۳۳۷۴۲۷۲۵۱۵۳۱  بانک ملت برای جمع آوری کمک های مردمی تحت عنوان پویش مردمی حمایت از بازسازی بازارچه قدیم مهاباد در نظر گرفته شده است.

رییس اتاق اصناف مهاباد هم در این نشست گفت: هیئت امنای بازار از دولت انتظار دارد تا در راستای بازسازی بازارچه اقدامات لازم را صورت دهد چرا که حدود ۲۰ هزار نفر از طریق  بازارچه‌ها در مهاباد امرار معاش می‌کنند.

لاجانی با بیان اینکه در آستانه فرا رسیدن سال نو باید توجه ویژه‌ای به بازسازی این مجموعه شود تاکیدکرد: این بازارچه در واقع از استاندارهای لازم مهندسی برخوردار نیست و در این زمینه باید تمهیداتی اندیشیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست