اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند نگران کننده ابتلا به کرونا در استان گفت: با ادامه این روند باید بیمارستانهای غیر دانشگاهی هم پای کار بیایند. تقویت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، پرهیز از دورهمی ها و نظارت جدی بر اجرای محدودیت ها سه راهکار اساسی برای مقابله با کرونا بشمار می رود.

محمدمهدی شهریاری در یکصد و دهمین جلسه ستاد مقابله با کرونا، از افزایش ابتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت: اگر چه بخشی از این افزایش بخاطر عملکرد خوب دانشگاه علوم پزشکی در افزایش نمونه گیری دارد اما کاهش شدید رعایت دستورالعمل ها و افزایش تجمعات خانوادگی و نبود نظارت جدی باعث این وضعیت شده است.

او ترددهای مرزی و جابجایی های داخل و خارج استان و کاهش استفاده از ماسک را از دیگر عوامل افزایش شیوع کرونا در استان برشمرد.

استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از تلاش همه متولیان امر بویژه کادر درمان و پرستاری تصریح کرد: اجرای دقیق محدودیت ها طبق رنگ بندی هر شهر، اطلاع رسانی و آگاهسازی، کنترل ورود و خروج شهرهای نارنجی و قرمز و کنترل بیماران مثبت کرونایی را مورد تاکید قرار داد.

شهریاری گفت: همه دستگاه های متولی باید در انجام وظایف خود جدی باشند و از فرمانداران درخواست می شود تا در نظارت بر اجرای محدودیت ها مصمم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست