اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: در شرایط کنونی، سرمایه گذاران و تولیدکنندگان نیازمند حمایت بیشتری هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، رضا حسینی در سومین جلسه شورای استانی گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور اعضای این شورا در محل استانداری برگزار شد، حمایت از سرمایه گذاران را مورد تاکید قرار داد و گفت: در شرایط کنونی، سرمایه گذاران و تولیدکنندگان نیازمند حمایت بیشتری هستند.

حسینی افزود: در همین راستا در دیدار با رئیس کل دادگستری استان مقرر شد کمیته ای با عنوان کمیته حمایت قضایی از تولیدکنندگان تشکیل شود که در این کمیته تیم اقتصادی دولت در استان نیز حضور خواهد داشت.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی برخی مسائل و مشکلات، خارج از اراده تولیدکنندگان و سرمایه گذاران است و ما سعی خواهیم کرد تا حد امکان این مسائل را با کمک دستگاه قضا مدیریت کنیم.

معاون اقتصادی استاندار در بخش دیگری از سخنان خود به جلسه مشترک خود با معاون استاندار اربیل اقلیم کردستان عراق اشاره کرد و گفت: در این نشست فعالیت ۲۴ ساعته گمرک تمرچین مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد طرفین با همکاری یکدیگر موانع توسعه مناسبات تجاری را رفع کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همچنین به مشکلات مربوط به حوزه حمل و نقل اشاره و تاکید کرد: حل مشکلات ناوگان حمل و نقل از اولویت های دولت در استان است تا از ظرفیت های حمل و نقل این استان برای توسعه اقتصادی استفاده شود.

حسینی در رابطه با پرداخت مطالبات کشاورزان هم گفت: مقرر شده مطالبات کشاورزان به خصوص چغندرکاران تا اسفند ماه سال جاری پرداخت شود.

در ادامه این جلسه نمایندگان تولیدکنندگان و سازمان های صنعت و معدن و تجارت و اتاق بازرگانی به بیان مشکلات و پیشنهادهای خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست