اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره امور شعب استان آذربایجان غربی بانک ملی ایران که با حضور مسعود خاتونی عضو هیات مدیره، حبیب الله رشید ارده معاون منابع انسانی، حمیدرضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور بانک ملی و جمعی از مدیران ستادی و مسئولان سازمان های اجرایی استان برگزار شد، از علی اصغر اصغرزاده رئیس سابق اداره امور شعب استان تقدیر و حبیب اله غالب به عنوان سرپرست این اداره امور شعب معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، داودغفارپور جانشین وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، دراین مراسم ضمن آرزوی توفیق برای سرپرست اداره امور شعب استان آذربایجان غربی، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصادمقاومتی، پیشنهادکرد بر اساس شعار سال و لزوم هدایت بانک‌های استان در راستای حمایت از کالا و تولید داخلی به ویژه بانک‌های خصوصی، با توجه به اینکه بانک ملی متولی دبیرخانه کمیسیون هماهنگی بانک‌ها، است با همدلی و همکاری بیشتر دستگاهای اجرایی با بانک ها بتوانیم اقدامات ملموس و موثری راجهت حمایت از تولید از جمله تامین سرمایه در گردش واحد های تولیدی استان، شاهد باشیم.
وی افزود: می‌توان باتوجه به افزایش مطالبات معوق بانک‌های استان در ۱۲ ماه گذشته، در راستای وصول این مطالبات می‌توان اقدام به تشکیل کمیته تخصصی ارزیابی و رتبه بندی اعتباری مشتریان نمود و همچنین با هدایت منابع بانکی به سمت کارآفرینان واقعی و ارائه خدمات مطلوب تر بانکی به مردم افزایش رفاه و رضایت مردم، از سیستم بانکی و اقتصاد استان را فراهم نماییم.
غفارپور با تأکید بر تشکیل شرکت‌های سرمایه‌گذاری ذیل بانک‌ها افزود: اجرای سیاست مطلوب یکسان‌سازی نرخ سود سپرده‌های بانکی به مشتریان توسط بانک‌ها، با هدف رقابت پذیری بانکی امکان پذیر خواهد بود.
جانشین وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، در پایان سخنان خویش ضمن تشکر و قدردانی از مدیرشعب بانک ملی و رئیس شعبه مرکزی بانک ملی ارومیه اعلام کرد: با همت و مشارکت مسئولان استانی با عاملیت بانک ملی، اداره کل متبوع موفق به تخصیص ۵۴۴۹ میلیارد ریال از محل اسناد خزانه اسلامی شد که از این میزان، ۴۷۴۶ میلیارد ریال با ۸۷ درصد جذب شد.
در ادامه این مراسم، عضو هیات مدیره بانک در این مراسم ضمن آرزوی توفیق برای سرپرست اداره امور شعب استان آذربایجان غربی، با تاکید بر الزام رعایت بهداشت اعتباری در بانک ملی ایران گفت: افزایش نقدینگی در سیستم بانکی باید حساب شده و تحت کنترل باشد.
مسعود خاتونی با اشاره به لزوم گشایش اعتبارات اسنادی در بانک اظهار کرد: اکنون وضعیت NPL بانک مطلوب است اما روند بهبود باید ادامه دار باشد.
وی با تاکید بر توجه بیشتر به سامانه های جدید الکترونیکی بیان کرد: بانک ملی ایران خدمات ارزنده ای از قبیل بانک آفیسر، اپلیکیشن بام و پیام رسان بله به نظام بانکی عرضه کرده که می توانند بسیاری از امور مورد نیاز مشتریان را تسهیل کنند و هدف اصلی در بانک نیز همان خدمت رسانی سریع تر و آسان تر به مردم است.
همچنین حمیدرضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور بانک نیز اظهار کرد: با توجه به پتانسیل های استان آذربایجان غربی و هم مرزی آن با چهار کشور، بازار خوبی را در این منطقه شاهد هستیم که باید افزایش حداکثری سهم در این بازار و تسهیل خدمت رسانی به مشتریان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست