اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: پوشش حداکثری و رفع نقاط کور شبکه تلفن همراه در اولویت استان است.

پیمان آرامون در جلسه ای که به منظور تامین زیرساخت های توسعه شبکه تلفن همراه در روستاهای فاقد پوشش و نقاط کور جاده ای با حضور نمایندگان منطقه ای شرکت‌های اپراتوری تلفن همراه تشکیل شد گفت: توسعه شبکه تلفن همراه و افزایش پوشش به همراه ارتقاء کیفیت خدمات در سطح استان از جمله موارد مورد تاکید مدیران استانی است که با تلاش های صورت گرفته و با مشارکت دستگاههای اجرایی در ۲ سال گذشته گام‌های خوبی در اجرای شیکه فیبرنوری و پوشش تلفن همراه در مناطق روستایی برداشته شده است.

وی با بیان اینکه کیفیت شبکه و پوشش تلفن همراه در جاده های استان مطلوب نیست افزود: رفع نقاط کور در جاده های استان از موارد ضروری است و در این خصوص از توان و ظرفیت دستگاههای اجرایی برای نصب و راه‌اندازی ایستگاهها  بهره گیری خواهد ‌شد.

قاسم جلیلی نژاد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از برنامه های وزارت ارتباطات در استان‌ گفت: از اردیبهشت سال گذشته در قالب طرح همت با راه اندازی بیش از ۱۰۰ سایت تلفن همراه ۱۱۴۲ روستا تحت پوشش شبکه تلفن همراه و اینترنت قرار گرفته است.

وی افزود: در موضوع ارتقاء کیفیت پوشش جاده ای نیز  برقراری ارتباط صوتی در اولویت بوده و با هماهنگی که میان اپراتورهای تلفن همراه انجام شد وضعیت شبکه بهبود یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست