اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد، گفت:عکاس جوان و خوش ذوق مهابادی جایزه اول عکس طیبعت و پرنده ۲۰۲۲کشورفرانسه را کسب کرد

رحیم بایزیدی با اعلام این خبر به کردپرس گفت: «شمال شکیبایی» عکاس جوان و فارغ التحصیل انجمن سینمای جوانان مهاباد، موفق به کسب جایزه اول بخش استعدادهای جوان جشنواره عکس(wildbird) 2022 کشور فرانسه شد.

او افزود: این عکاس در بین ۴ هزارو ۴۳۸ قطعه عکس از ۵۰ کشور  با حضور یک قطعه عکس با موضوع (لک لک) توانست نفر اول این جشنواره در بخش استعدادهای جوان  و جایزه ۵۰۰ یورو جشنواره را از آن خود کند.

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد اظهار کرد: مسابقه بین المللی عکس Wildbirdبرای سی و یکمین سال است که در کشور فرانسه برگزار می شود و یکی از ۱۰ جشنواره معتبر اروپایی است. هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای حفظ طبیعت و حفاظت است.

بایزیدی گفت: شکیبایی متولد سال ۱۳۷۵ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی عمران است و دوره آموزش عکاسی را در سال ۹۶ از انجمن سینمایی جوانان مهاباد گذرانده است.

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد بیان کرد: ین عکاس دیپلم افتخار جشنواره County of Heaven photo2021کشور چین، برگزیده مسابقه The Street2021 ایتالیا ، حضور در لیست کوتاه جشنواره GCCA2020 لندن با موضوع ( بتن در زندگی)، برگزیده دوازدهمین نمایشگاه عکس های برتر سال دوربین نت، حضور در نمایشگاه عکس ایران من در سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه، حضور در سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،حضور در دومین فستیوال عکاسی کردستان (سلیمانیه عراق)، حضور در جشنواره بین المللی Mental Health2020، رتبه اول تک عکس به همراه لوح و تندیس جشنواره فیلم و عکس مهاباد، همچنین انتخاب عکس هایم در معتبرترین گالری های انلاین (۱سوئد), (Piartبلغارستان)، (۱۰۰asa انگلستان) را در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست