اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی از فرهنگ عفاف و حجاب به عنوان سپر ارزشمند برای زنان عنوان کرد.

جعفر ذوالفقاری ظهر یکشنبه در نشست مشترک با بانوان استانداری آذربایجان غربی و فرمانداری ارومیه به مناسبت هفته عفاف و حجاب، با تاکید بر اینکه فرهنگ عفاف و حجاب یک سپر ارزشمند برای زنان است، افزود: فرهنگ غربی از زن برهنگی خواسته و بی اخلاقی را در جامعه اشاعه می‌دهد و همواره در پی متزلزل کردن جایگاه زن در ایران اسلامی بوده است.

وی با اشاره به نگاه تحقیرآمیزی که جوامع غربی به زنان دارند، افزود: حضرت امام خمینی (ره) جایگاه ویژه ای برای زنان در انقلاب اسلامی تعریف کردند و جایگاه والای زن در اسلام و نظام جمهوری اسلامی امروز باید به دنیا معرفی شود.

ذوالفقاری با یادآوری نگاه ویژه جمهوری اسلامی ایران به جایگاه برجسته زنان، خاطرنشان کرد: اگر زنان و نقش آفرینی‌های تاریخی آنها نبود، ما به دستاوردهای ارزشمند کنونی نمی‌رسیدیم و زنان شاغل و خدمتگزار در دستگاه‌های مختلف باید قدردان جایگاه والای خود باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی همچنین با اعلام اینکه برهنگی با فرهنگ و مردم کشور ما سنخیت ندارد، تصریح کرد: در مقطع کنونی که دشمن به دنبال ترویج فرهنگ برهنگی در جامعه است، مردان و زنان ایران اسلامی رسالت تاریخی برای مقابله با توطئه‌ها بر دوش دارند.

وی در ادامه، به شایستگی زنان کشورمان در مدیریت و خدمت به مردم اشاره کرده و افزود: آمارها روایتگر نقش آفرینی ارزشمند زنان در کشورمان بوده و این افتخار جمهوری اسلامی است که زنان در بسیاری از جایگاه‌ها از مردان بهتر عمل کرده اند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی در پایان، با تاکید بر ارتقای جایگاه زنان از لحاظ کمی و کیفی در مجموعه دولت و وزارت کشور، یادآور شد: از مشاوره بانوان در حوزه‌های مختلف استقبال کرده و مهارت آموزی و ارتقای علمی زنان مورد حمایت دولت سیزدهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست