اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهاباد گفت: ۵۱ هزار و ۲۴۵ نفر طی تعطیلات نوروزی امسال از جاذبه‌های گردشگری این شهرستان بازدید کردند. که بیشترین بازدید مربوط به مراکز تجاری بود.

 ناصر صدفی افزود: از کل تعداد بازدیدکنندگان، سه هزار و ۵۹۵ نفر از جاذبه های تاریخی و فرهنگی، ۶ هزار و ۲۵۰ نفر از جاذبه های طبیعی و ۴۱ هزار و ۴۰۰ نفر نیز از جاذبه های دست ساز و مراکز تجاری همچون بازارچه های این شهرستان بازدید کردند.

او با بیان اینکه امسال برپایی چادر در بوستان‌ها، سواحل و اماکن عمومی سطح شهرستان در ایام نوروز ممنوع بود، اضافه کرد: نوروز امسال، هزار و ۶۶ نفر در مراکز اقامتی این شهرستان اقامت داشتند که هتل ها با ۸۵۰ نفر، مهمان پذیرها با ۱۳۲ نفر، هتل آپارتمان ها با ۴۴ نفر و واحدهای بوم‌گردی با ۴۰ نفر به ترتیب بیشترین اقامت مسافران را بر عهده داشتند.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهاباد اظهار داشت: موزه مردم‌شناسی «حمام میرزا رسول» این شهرستان نیز که به دستور فرمانداری برای مسافران و گردشگران بازگشایی شده بود، طی تعطیلات نوروزی امسال، ۲۷۹ بازدیدکننده داشت.

صدفی اضافه کرد: از تاریخ ۲۸ اسفندماه سال گذشته تاکنون ۴۱ مورد بازدید نظارتی مشترک از مراکز بین راهی، دفاتر خدمات سفر و مراکز اقامتی انجام شد که به ۲ مورد تذکر داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست