اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: مشکلات بیمه ای رانندگان اتوبوس درون شهری ارومیه برطرف می شود.

صبح دیروز تعدادی از رانندگان اتوبوس درون شهری ارومیه با اعتصاب در مقابل شهرداری خواهان رفع مشکلات بیمه ای خود شدند و رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه هم از مساعدت شهرداریبرای حل این مشکلات خبر داد.

مهدی مژدهی فر درخصوص علت اعتصاب رانندگان ناوگان اتوبوس شهرداری ارومیه به ایسنا گفت: طبق مصوبه سال های قبل برای هر اتوبوس درون شهری دو میلیون تومان و برای تاکسی یک میلیون تومان کمک هزینه پرداخت بیمه شخص ثالث پرداخت می شد، که امروز برخی رانندگان اتوبوس درون شهری به این مبلغ معترض بوده و خواهان افزایش این میزان بودند.

او با اشاره به اینکه  کمک برای نوسازی و تعمیر اتوبوس ها و پرداخت کمک هزینه بلاعوض  جهت خرید لاستیک از جمله قول های شهردار ارومیه برای رانندگان اتوبوس بود، افزود: به دستور شهردار ارومیه مقررشد بعد از شناسایی افراد واجد شرایط ، هزینه کامل بیمه رانندگان اتوبوس به مدت یک سال از سوی شهرداری پرداخت می شود.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه در روزهای کرونا شهرداری در کنار رانندگان اتوبوس و تاکسی بوده است، اظهار کرد: در این مدت شهرداری علاوه بر پرداخت یارانه معیشتی ، یک بسته معیشتی یک میلیون تومانی و یک بسته معیشتی ۳۰۰هزار تومانی و  لاستیک و روغن سوخت یارانه ای نیز به رانندگان اتوبوس درون و برون شهری و تاکسی ارومیه پرداخت کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست