اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  نماینده شهرستان های تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو از عدم اقدام اساسی برای رفع مشکل فاضلاب شهرستان های تکاب و شاهین دژ به شدت انتقاد کرد و گفت: آیا وزیر محترم در قبال مشکلات شخصی خود نیز اینگونه عمل می کنند؟!

 حسن همتی در تذکر به وزیر نیرو اظهار داشت: علیرغم مکاتبات، جلسات مختلف و پیگیری های مکرر هنوز جواب قانع کننده ای در مورد فاضلاب شهرستان های شاهین دژ و تکاب دریافت نشده است.

او ادامه داد: به نقل از مسئولان کشوری و استانی، فاضلاب شاهین دژ بیش از ۷ سال است که در مرحله داوری قرار دارد! و هنوز اقدامی اساسی برای تکاب هم به عمل نیامده است.

نماینده مجلس یازدهم تاکید کرد: آیا وزیر محترم و مدیران مربوطه در قبال مشکلات احتمالی شخصی خود نیز اینگونه عمل می کنند یا اقدام به بکارگیری بهترین وکیل می نمایند؟!

همتی اضافه کرد: آیا پیگیری حقوق اساسی مردم به اندازه یک مشکل شخصی اهمیت ندارد؟! نبود فاضلاب مشکلات بسیار جدی بهداشتی، محیط زیستی  و… برای اقشار مختلف مردم ایجاد کرده است و می طلبد مدیران اقدام عاجل نمایند.

نماینده شهرستان‌های شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی اواخر سال گذشته نیز در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور گفته بود: محرومیت کامل شهرستان‌های شاهین‌دژ و تکاب در کنار پتانسیل های موجود مشهود است. اما در راستای درخواست بودجه جهشی برای این شهرستان ها علیرغم دستور صریح جنابعالی متاسفانه هیچ اقدام عملی انجام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست