اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت نظارت نهادهای امنیتی و دستگاه‌های ذی‌ربط بر عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت در استان، گفت: ۱۵ هزار میلیارد تومان سرمایه مشمولان غیرمستقیم سهام عدالت به این شرکت واگذار می‌شود.

نادر صادقی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت، اظهار داشت: از جمعیت ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفری استان ۲ میلیون و ۲۷۹ هزار و ۲۱ نفر مشمول دریافت سهام عدالت هستند. با این آمار بخش قابل توجهی از جمعیت آذربایجان غربی سهامدار سهام عدالت هستند.

وی با بیان این که ۴۶ درصد مشمولان استانی را روستاییان و عشایران تشکیل می‌دهند، خاطر نشان کرد: از این تعداد بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر استفاده از این  سهام را به صورت غیر مستقیم و یک میلیون نفر به صورت مستقیم انتخاب کرده‌اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: سرمایه افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان برآورد شده که ۶۰ درصد سرمایه را شامل می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات و انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت سهام عدالت استان، اظهار کرد: این انتخابات فرصت خوبی است تا فعالان اقتصادی و دانشگاهی در آن حضوری فعال داشته باشند.

صادقی تاکید کرد: سرمایه‌ای که در دست شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت قرار می‌گیرد رقمی قابل توجه است که همین موضوع دلیل بر ضرورت نظارت بیش از پیش به عملکرد هیئت مدیره خواهد بود. همچنین نهادهای امنیتی را به این بحث وارد خواهیم کرد تا مشکلی در ارتباط با سرمایه مردم به وجود نیاید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با اشاره به مشکلات اینترنتی و زیرساختی موجود در روستاها، یادآور شد: مسئولان مربوطه و دستگاه‌های ذی‌ربط امکانات لازم برای استفاده روستاییان و عشایر را از ظرفیت های اینترنتی را فراهم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست