اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت : ۱۴۰۰ واحد تولیدی در استان پروانه بهره برداری کسب کرده اند، که از این تعداد ۱۱۰۰ واحد تولیدی فعال و ۳۰۰ واحد تولیدی راکد در استان وجود دارد.

 به نقل از ایسنا؛ حاتمی امروز ۳ بهمن ماه در حاشیه بازدید استاندار از واحدهای صنعتی استان افزود : در سال جاری تعداد ۸۰ واحد تولیدی راکد در استان به چرخه تولید بازگشتند و امید است با مساعدت های انجام شده تا پایان سال این واحدها به ۱۰۰ واحد برسد.

او با اشاره به اینکه ۱۴۰۰ واحد تولیدی در استان پروانه بهره برداری کسب کرده اند ، بیان کرد : از این تعداد ۱۱۰۰ واحد تولیدی فعال و ۳۰۰ واحد تولیدی راکد در استان وجود دارد.

حاتمی با اشاره به اینکه در شهرک صنعتی ارومیه ۱۳۳واحد تولیدی حق انتفاع زمین دارند ، گفت : از این تعداد واحد نزدیک ۹۱ واحد صنعتی پروانه بهره وری دارند و درحال حاضر ۷۱ واحد تولیدی با اشتغالزایی ۱۶۰۰نفر فعال هستند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی افزود: حل موانع تولید، احصای مشکلات واحدهای صنعتی و طرح در کارگروه تسهیل موانع، حمایت های مالی و پرداخت هزینه های واحدهای صنعتی در نمایشگاه های داخلی و بین المللی از جمله حمایت های شهرک های صنعتی استان از واحدهای تولیدی است.

او ادامه داد: شهرک های صنعتی با تمام توان در سالی که مزین به حمایت از تولید و مانع زدایی از تولید است از واحدهای تولیدی استان حمایت می کند و در این راستا با رفع مشکلات واحدهای تولیدی راکد در تلاش است آن واحدها را به چرخه تولید باز گرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست