اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از مرگ مغزی یک مرد جوان در حین نجات جان دو کودکش از غرق شدن خبر داد.

رحمان احمدی در گفت و گو با خبرنگار کردپرس اظهار کرد: عصر دیروز “محمد. خ” همراه دو کودک خود در در کنار رودخانه مهاباد نرسیده به پل سرخ حضور داشت، یکی از کودکان بر اثر لیز خوردن به داخل رودخانه می‌افتد و کودک دوم نیز به دنبال وی به رودخانه سقوط می‌کند.

وی افزود: پدر این دو کودک نیز بلافاصله وارد آب شده و دو کودک را از مرگ حتمی نجات می‌دهد ولی به علت آشنا نبودن با فنون شنا و عدم تسلط کافی به فن نجات غرق می‎‌شود که نهایتا توسط فردی دیگر نجات پیدا می‎کند.

احمدی تصریح کرد: عملیات احیا بر روی وی انجام و در نهایت توسط آمبولانس به بیمارستان مهاباد منتقل می شود، اما پس از چند ساعت بستری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام خمینی به دلیل مرگ مغزی جان خود را از دست داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی مهاباد با بیان اینکه یک تیم از غواصان این شهرستان برای جستجوی جسد فردی در سد آزاد مریوان حضور دارند، اظهار کرد: متأسفانه در چند روز گذشته چندین نفر بر اثر شنا در سدهای استان‌های آذربایجان غربی و کردستان جان خود را از دست داده اند، لذا شهروندان اکیدا از شنا در سدها خودداری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست