اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی با ۳۴ درصد بیشتر از سهم استان در پرداخت تسهیلات، رتبه خوبی در  حوزه اشتغال پایدار روستایی و عشایری دارد.

رضا نقی زاده در دیدار با فرماندار شهرستان سلماس بمنظور بررسی مسائل و مشکلات موجود در حوزه تعاون و رفاه اجتماعی این شهرستان، گفت:  تنظیم و نظارت بر روابط کار، ایجاد و توسعه ارتباط بین تشکل های کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی، توسعه و گسترش تعاونی ها و بهبود معیشت قشر کارگر از دیگر اهداف این اداره کل به شمار می رود .

وی اظهار کرد: امروز مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری و دولتمردان تدبیر و امید و تمام مسوولان نظام مساله اشتغال و بیکاری جوانان است و باید از تمام ظرفیت ها در جهت ایجاد اشتغال و رفع بیکاری موجود استفاده کنیم .

نقی زاده ادامه داد: دولت اقدامات خوبی در جهت ایجاد اشتغال جوانان انجام داده است که نباید آن را نادیده گرفت که از جمله آنها می توان به طرح های اشتغال روستایی و فراگیر اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری و طرح اشتغال فراگیر همزمان با سراسر کشور در این استان نیز در حال اجراست، اضافه کرد: با حمایت مدیریت ارشد استان در حوزه اشتغال پایدار روستایی و عشایری، آذربایجان غربی با ۳۴ درصد بیشتر از سهم استان در پرداخت تسهیلات، رتبه خوبی در کشور دارد .

نقی زاده بیان کرد: با ابلاغ بخش دوم اعتبار مربوط به این طرح، شاهد شکوفایی و رونق بخش اشتغال استان به ویژه در حوزه روستایی خواهیم بود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی همچنین با حضور در مسجد روستای چیچک سلماس گفت: مردم می توانند در صورت داشتن طرح اشتغال در حوزه روستایی و عشایری با ثبت نام در سامانه کار و تصویب طرح در کمیته های مربوطه، نسبت به دریافت تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال اقدام کنند .

نقی زاده با استقبال از پیشنهاد مردم روستای چیچک مبنی بر اجرای طرح گاوداری ۱۰ هزار راسی در این روستا افزود: در زمینه دریافت تسهیلات و راه اندازی گاوداری به مردم روستا کمک می کنیم .

وی ادامه داد: با ابلاغ بخش دوم اعتبارات طرح های اشتغال روستایی و عشایری ، مردم این روستا با طی مراحل اداری می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست