اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده ما بین سازمان برنامه و بودجه و استانداری آذربایجان غربی گفت: ۴۵۸ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به سرمایه گذاران در استان پرداخت می شود.

 نادر صادقی در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان گفت: قرار داد سازمان برنامه و بودجه و استانداری آذربایجان غربی در قالب پرداخت تسهیلات بانکی برای اجرای طرح های جهش تولید با پرداخت یارانه از طرف دولت، منعقد شده است.

او ادامه داد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده، مقرر است که ۴۵۸ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به سرمایه گذاران در استان پرداخت شود.

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: بانک های عامل استان باید طرح های مورد نظر در قالب طرح های گردشگری ، کشاورزی و صنعت را پذیرش و اقدام به پرداخت این نوع تسهیلات کنند.

به گزارش کردپرس، از دو سال پیش تا کنون انتقاد از عملکرد بانک های استان آذربایجان غربی در پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی مطرح است.

با شیوع کرونا اینبار عدم همکاری بانکهای عامل آذربایجان غربی در پرداخت تسهیلات کرونا به واحدهای تولیدی نیز اضافه شد، اما بانک ها کوچکترین همکاری در این زمینه انجام ندادند و این مسئله همواره مورد انتقاد بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست